Szkolenie na kategorię A


Cena kursu: 3000 PLN

Jeśli szukasz solidnego kursu na kategorię A, to trafiłeś we właściwe miejsce! Nasza szkoła nauki jazdy oferuje kompleksowe szkolenia dla przyszłych motocyklistów, którzy chcą zdobyć prawo jazdy na kategorię A.

Prawo jazdy kategorii A uprawnia do kierowania Motocyklem lub pojazdem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW oraz wszystkimi pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM, A1, A2.

Wszystkie nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy indywidualnie dostosowują szkolenia do poziomu umiejętności i potrzeb każdego ucznia. Nasza szkoła nauki jazdy oferuje także kursy uzupełniające, takie jak szkolenia z pierwszej pomocy czy teoretyczne szkolenia związane z przepisami ruchu drogowego.

Nasza oferta obejmuje kursy zarówno dla przyszłych, jak i doświadczonych motocyklistów.

Kurs kat. A można rozpocząć trzy miesiące przed ukończeniem 24 roku życia lub trzy miesiące przed ukończeniem 20 roku życia przy posiadaniu prawa jazdy kat. A2 nie krócej niż 2 lata

Jeśli chcesz zdobyć prawo jazdy na kategorię A, skontaktuj się z nami już dziś! Nasza szkoła nauki jazdy to gwarancja profesjonalnego szkolenia i zdobycia niezbędnych umiejętności do bezpiecznej jazdy na motocyklu.

W naszej szkole nauki jazdy oferujemy elastyczne harmonogramy kursów dostosowane do Twoich potrzeb. Od praktycznych szkoleń po interaktywne wykłady – nasze kursy mają na celu utrzymanie zaangażowania i motywacji.

Dzięki naszym kursom na kategorię A1 nauczysz się wszystkiego, od podstawowej obsługi motocykla po zaawansowane techniki jazdy. Zapewniamy również niezbędne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, ucząc Cię, jak unikać typowych zagrożeń na drodze. Nasze kursy obejmują wszystko, od teorii po praktykę, dzięki czemu będziesz w pełni przygotowany do zdania egzaminu na prawo jazdy i wyruszenia w drogę.

https://www.high-endrolex.com/7

Więc na co czekasz? Zapisz się już dziś do naszej najlepiej ocenianej szkoły jazdy w Lublinie i rozpocznij swoją podróż, aby stać się wykwalifikowanym i pewnym siebie motocyklistą. Dzięki naszym doświadczonym instruktorom i elastycznym harmonogramom kursów ułatwiamy naukę i doskonalenie sztuki jazdy. Nie przegap tej ekscytującej okazji – zostaw kontakt już dziś! Oddzwonimy!

Kurs zawiera

  • 20 godzin jazdy (+2 godziny gratis)
  • 30 godzin teorii
  • Dodatkowa godzina jazdy 120zł -> 100zł dla naszych kursantów

Pojazdy w OSK

  • Yamahą MT 07(specjalnie obniżona dla niskich osób), którą podstawiamy naszym kursantom na Egzamin Państwowy w WORD
  • Motocyklem Suzuki Gladius
  • Motocyklem Suzuki SV

arrow-left

Zostaw swój numer telefonu


Ucz się pod okiem profesjonalistów i pasjonatów prawdziwej motoryzacji Gwarantujemy najlepsze przygotowanie do egzaminów w przyjaznych warunkach i fajnej atmosferze!

    Oświadczam, że moje dane osobowe podaję dobrowolnie i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, przez OSK AUTOHOLIK w celu odpowiedzi na wiadomość.