Szkolenie na kategorię A2


Cena kursu: 3000 PLN

Chcesz poczuć dreszczyk emocji podczas jazdy motocyklem? Nie musisz już szukać! W OSK Autoholik oferujemy kompleksowe kursy dla kategorii A2. Nasze kursy mają na celu dostarczenie Ci wszystkich umiejętności i wiedzy potrzebnych do bezpiecznej jazdy.

Nasz zespół doświadczonych instruktorów to pasjonaci nauczania z bogatą wiedzą, którą z chęcią chcą się dzielić, zarażąjąc młodych kierowców swoją pasją.
Nasze kursy są dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb i poziomu umiejętności.

Kurs na kategorię A2 można rozpocząć trzy miesiące przed ukończeniem 18. roku życia.

Ukończony kurs, oraz zdany egzamin państwowy na kategorię A2 upoważnia Cię do kierowania:

  • Motocyklem lub pojazdem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW
  • Motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg, przy czym nie może on powstać w wyniku wprowadzenia zmian w pojeździe o mocy przekraczającej dwukrotność mocy tego motocykla
  • Pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM, A1

W naszej szkole nauki jazdy oferujemy elastyczne harmonogramy kursów dostosowane do Twoich potrzeb. Od praktycznych szkoleń po interaktywne wykłady – nasze kursy mają na celu utrzymanie zaangażowania i motywacji.

Dzięki naszym kursom na kategorię A1 nauczysz się wszystkiego, od podstawowej obsługi motocykla po zaawansowane techniki jazdy. Zapewniamy również niezbędne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, ucząc Cię, jak unikać typowych zagrożeń na drodze. Nasze kursy obejmują wszystko, od teorii po praktykę, dzięki czemu będziesz w pełni przygotowany do zdania egzaminu na prawo jazdy i wyruszenia w drogę.

Więc na co czekasz? Zapisz się już dziś do naszej najlepiej ocenianej szkoły jazdy w Lublinie i rozpocznij swoją podróż, aby stać się wykwalifikowanym i pewnym siebie motocyklistą. Dzięki naszym doświadczonym instruktorom i elastycznym harmonogramom kursów ułatwiamy naukę i doskonalenie sztuki jazdy. Nie przegap tej ekscytującej okazji – zostaw kontakt już dziś! Oddzwonimy!

Kurs zawiera

  • 20 godzin jazdy (+2 godziny gratis)
  • 30 godzin teorii
  • Dodatkowa godzina jazdy 120zł -> 100zł dla naszych kursantów

Pojazdy w OSK

  • Motocyklem Suzuki Gladius
  • Motocyklem Suzuki SV

arrow-left

Zostaw swój numer telefonu


Ucz się pod okiem profesjonalistów i pasjonatów prawdziwej motoryzacji Gwarantujemy najlepsze przygotowanie do egzaminów w przyjaznych warunkach i fajnej atmosferze!

    Oświadczam, że moje dane osobowe podaję dobrowolnie i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, przez OSK AUTOHOLIK w celu odpowiedzi na wiadomość.