Szkolenie na kategorię AM


Cena kursu: 1900 PLN

Kategoria AM to pierwszy krok do świata motocykli. W OSK Autoholik oferujemy kompleksowe kursy na kategorię AM. Celem naszego kursu jest przekazanie Ci wszystkich umiejętności i wiedzy potrzebnych do bezpiecznej jazdy.

Nasz zespół doświadczonych instruktorów to pasjonaci nauczania z bogatą wiedzą, którą z chęcią chcą się dzielić, zarażąjąc młodych kierowców swoją pasją.
Nasze kursy są dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb i poziomu umiejętności.

Kurs na kategorię AM można rozpocząć trzy miesiące przed ukończeniem 14 roku życia.

Ukończony kurs, oraz zdany egzamin państwowy na kategorię AM upoważnia Cię do kierowania:

  • Motorowerem – pojazd dwukołowy lub trójkołowy zaopatrzony w silnik spalinowy o pojemności skokowej nieprzekraczającej 50 cm3 lub w silnik elektryczny o mocy nie większej niż 4 kW, którego konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h
  • Czterokołowcem lekkim – pojazd, którego masa własna nie przekracza 350 kg i konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h

W naszej szkole nauki jazdy oferujemy elastyczne harmonogramy kursów dostosowane do Twoich potrzeb. Od praktycznych szkoleń po interaktywne wykłady – nasze kursy mają na celu utrzymanie zaangażowania i motywacji.

Dzięki naszym kursom na kategorię AM nauczysz się wszystkiego, od podstawowej obsługi motocykla po zaawansowane techniki jazdy. Zapewniamy również niezbędne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, ucząc Cię, jak unikać typowych zagrożeń na drodze. Nasze kursy obejmują wszystko, od teorii po praktykę, dzięki czemu będziesz w pełni przygotowany do zdania egzaminu na prawo jazdy i wyruszenia w drogę.

Więc na co czekasz? Zapisz się już dziś do naszej najlepiej ocenianej szkoły jazdy w Lublinie i rozpocznij swoją podróż, aby stać się wykwalifikowanym i pewnym siebie motocyklistą. Dzięki naszym doświadczonym instruktorom i elastycznym harmonogramom kursów ułatwiamy naukę i doskonalenie sztuki jazdy. Nie przegap tej ekscytującej okazji – zostaw kontakt już dziś! Oddzwonimy!

Kurs zawiera

  • 10 godzin jazdy (+2 godziny gratis)
  • 30 godzin teorii
  • Dodatkowa godzina jazdy 120zł -> 100zł dla naszych kursantów

Pojazdy w OSK

  • Kymko Agility z automatyczną skrzynią biegów
  • Romet Pony

arrow-left

Zostaw swój numer telefonu


Ucz się pod okiem profesjonalistów i pasjonatów prawdziwej motoryzacji Gwarantujemy najlepsze przygotowanie do egzaminów w przyjaznych warunkach i fajnej atmosferze!

    Oświadczam, że moje dane osobowe podaję dobrowolnie i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, przez OSK AUTOHOLIK w celu odpowiedzi na wiadomość.