Symulator dachowania


Symulator dachowania to urządzenie służące do symulowania wypadku drogowego, podczas którego samochód ulega dachowaniu. Jest to narzędzie edukacyjne, które pomaga świadomie zwiększyć poziom bezpieczeństwa na drodze poprzez pokazanie skutków wypadku oraz przekazanie wiedzy na temat technik unikania kolizji i unikania wypadków. Podczas symulacji, samochód umieszczony jest na platformie, która obraca się, symulując tym samym dachowanie pojazdu.

arrow-left

Doskonalenie techniki jazdy


To nie tylko nauka bezpiecznej jazdy, ale także szansa na podniesienie swoich umiejętności do profesjonalnego poziomu. Dzięki naszemu szkoleniu nauczysz się lepiej panować nad swoim pojazdem, poprawisz swoją skuteczność w krytycznych sytuacjach na drodze, a także odkryjesz sekrety jazdy oszczędzającej paliwo. Zwiększ swoje bezpieczeństwo na drodze i zapisz się na nasze szkolenie już dziś!

arrow-left

Nie przegap żadnej ciekawostki i aktualności!


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nauki jazdy oraz poznać cenne wskazówki i porady, które pomogą Ci w trakcie szkolenia, to koniecznie zajrzyj na nasz blog!

arrow-left
arrow-right
callendar

17-04-2023

Rafał Michalczak

Czym jest numer PKK i jak go uzyskać? Wyjaśniamy!

Numer PKK to skrót od “Profil Kandydata na Kierowcę”, który jest ważnym(…)

Czytaj dalej!